Posted by on Czerwiec 26, 2018

ój ojciec właśnie zamurowuje dziurę w sławojce. Dziura z tyłu tego użytecznego budyneczku służyła, co tu dużo gadać, do wyciągania goowna :). Jako że już nikt nie korzysta z gościnnych wierzei świątyni zadumy, a na powrót do łask się nie zanosi, dziurę trzeba zamurować.

I tym krótkim wstępem, (ale mam nadzieję dość kwiecistym) nawiązać chciałem do mojego komiksu, wydanego niedawno w zinie Cemęt. Zin wydany został z okazji Dnia darmowego komiksu  w Szczecinie, a ja wracam do tego wydarzenia, bo jeszcze tutaj się nie chwaliłem :).

Nie tak dawno, rok chyba temu, postanowiłem spełnić moje marzenie i zostać twórcą komiksowym. Po roku już jestem, ba moje paski są wydawane w Kanadzie :D, za pieniądze O0O. To teraz, skoro tak dobrze się zaczęło spełnianie marzeń, chudnę, staję się sławny i bogaty (ewentualnie porostu i  skromnie bogaty). No ale dobrze, ważne że zostałem opublikowany w Polsce z ISBN-em, to bardzo cieszy. A o tym że będzie drukowany dowiedziałem się z okładki w sieci. Kto zgadnie, jak poznałem że mój komiks znajdzie się w składzie 🙂

ps. komiks do przeczytania http://ethro.pl/chandra-koniec-miesiaca/ w druku miał trochę zmienioną formę, ale treść pozostała ta sama.

Posted in: Aktualności, komiks

Comments

Be the first to comment.

Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*


Top