Posted by on Lipiec 19, 2015

W piękną niedziele lipcową, wybraliśmy się na Jarmark Żubra do Hajnówki. Z niewielkimi trudnościami dostaliśmy stolik od organizatorów i miejsce, jak się później okazało bardzo szczęśliwe. Trudności polegały na tym że nasze zgłoszenie nie doszło ale organizator nie robił żadnych problemów. 

 

Po rozłożeniu produktów na pierwszych klientów nie trzeba było długo czekać. Małe urocze sówki były często wyciągane ze słoika. Z zainteresowaniem spotkały się moje rysunki, które w "realu" robią piorunujące wrażenie. Do nowych właścicieli trafiły sówki, serduszka, misie i króliczki. My natomiast bawiliśmy się świetnie.

 

Rzadko można nas było spotkać razem przy stoisku. Córki odciągały nas od pracy jak tylko mogły. Lody, fontanna, plac zabaw, balony, znowu lody, włażenie na drzewo i tak w kółko. Uff, było zabawnie.

 

Organizatorzy zapewnili nam ciepły posiłek, bigos był przepyszny. Organizacja świetna i pomocna, a cała impreza udana.

Trafiliśmy z miejscem świetnie, między starszym Panem z obrazami i zegarami, a "Panem Krówką". Kuba, bo tak się nazywał był świetnym towarzyszem do rozmów, na koniec uratował nas wszystkich użyczając prądu do akumulatora. Zostawiliśmy samochód na światłach, ups.

 

Na koniec, zrobiliśmy z założenia szybkie zakupy i do domu. Wyjechaliśmy z deszczem i wróciliśmy z deszczem, szczęśliwie. W nocy szalała burza strzelały pioruny i wył wiatr. Krysia ze starszą naszą córą składały do późna klocki na które mała, pierwszy raz w życiu odkładała do skarbonki. Składały przy świecach, drzewa pozrywały linie wysokiego napięcia. Dzięki czemu do godziny czternastej miałem przymusowy urlop od komputera i pracy.

 

Pozdrawiam i zapraszam za rok na Jarmark Żubra do Hajnówki.

samochodzikNa początek coś słodkiego do picia, później się okazało że lody na pewno chłodzą lepiej 😉stoisko2

stoisko3Nasze stoisko prezentowało się kolorowo i z uśmiechem.

 

karolina kuka

hania słomka

dziewczyny

 

dziewczyny 2Dziewczynki nie mogły usiedzieć na miejscu, nic dziwnego.pan krówka2

pan krówka1Sąsiednie stoisko z pysznymi słodyczami i fajną obsługą.

Posted in: Aktualności

Comments

Be the first to comment.

Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*


Top