Posted by on Wrzesień 12, 2017

Kolejny komiks z cyklu usiadłem i narysowałem.

Moje myśli wędrują dziwnymi ścieżkami, dla mnie ten stan odpowiada. Najgorsze jest nudzić się z samym sobą, szczególnie że jakby nie liczyć dni, najwięcej czasu spędzamy w swoim towarzystwie. Mam parę, paręnaście  dziwnych pomysłów dziennie i większość chciałbym przenieść na papier, albo do komputera. Jak na przykład ten.

ołówek

Ołówek szybki szkic na moim wysłużonym hp 2730p

Kilkanaście minut pracy :). Ale niestety ręka nie nadąży. Lem, pisarz którego książkami zaczytywałem się jako pacholę (tu ciekawostka, w domu mieliśmy zawsze mnóstwo książek. Książek których nikt nie czytał, ale za komuny były łatwo dostępne. No i jak już się nauczyłem czytać … a pisać się nie nauczyłem do tej pory 😀 ). Otóż Lem napisał dwa tomy recenzji książek których nie miał czasu napisać. Ja nie mam czasu pisać o tym co chciałbym narysować.

Czasami mi się jednak udaje…

Czasami mi się jednak udaje narysować komiks czy rysunek, tak z marszu. Oczywiście historia jest krótka a rysunki nie zawsze doskonałe i wycackane, ale główny sens tego przedsięwzięcia zostaje osiągnięty. Na przykład komiks o rozterkach moczu, który według mnie, gdyby miał świadomość….

mocz

Jeżeli gdzieś popełniłem błąd, to dlatego że jak pisałem wyżej. Nie nauczyłem się do tej pory poprawnie pisać, ołówek nie posiada autokorekty ( w XXI wieku taki obciach).

Wbrew zabawnej formie komiksu…

Wbrew zabawnej formie komiksu, przemyślenia miałem dość znaczące. Nie chodzi o to by się skupiać i filozofować (przynajmniej nie zawsze).

Warto żyć pełnią życia, bo ktoś może spuścić wodę.

ps. Możecie mnie cytować.


Comments

  1. Krysia
    Wrzesień 12, 2017

    Leave a Reply

    Chyba będę pierwszą osobą, która Cię zacznie cytować i kto wie czy hasło „Żyj pełnią życia, bo ktoś może spóścić wodę” nie będzie mottem naszego domu! 🙂
    Uwielbiam Twoje prace, styl, kreskę!!!!

Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*


Top